Lütfen bekleyin...

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


Sayfalar

SIK SORULAN SORULAR

Sed pellentesque malesuada viverra. Integer sed egestas nisl. Mauris id lorem ut purus blandit gravida. Ut eget tempus mauris. Aliquam a interdum quam. Aliquam nec ullamcorper lorem, ut mattis purus.

  • Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmanız varmıdır?
  • Hangi özel sağlık sigortaları ile anlaşmanız bulunmaktadır?
  • Kontrollerden ücret alıyormusunuz?
  • Hangi işlemlerden ekstra ücret talep ediyorsunuz?
  • ROP muayenesini için hasta başı muayene hizmetiniz var mı?
Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmanız varmıdır?

Malesef artık sağlık bakanlığı özel hastaneler dışında diğer özel sağlık kuruşları ile anlaşma yapmamaktadır.Sadece Özel Sağlık sigortaları ve ve özel sandıklarla anlaşma yapabiliyoruz.

Hangi özel sağlık sigortaları ile anlaşmanız bulunmaktadır?

Şuanda başvurularımız gerçekleştirildi.En kısa zamanda site ve sayfalarımızda anlaşma yaptığımız acentaların listesini açıklayacağız. Anlaşma sağlanana kadar kestiğimiz makbuz karşılığında hastalar muayene ücretlerini sigorta şirketlerinden yada sandıklarından rücu edebilirler.

Kontrollerden ücret alıyormusunuz?

İlk ay yapılan kontrollerden ücret alınmamaktadır.Sonraki kontroller hastalık takibine girdiğinden ve tekrar tam bir muayene gerektirdiğinden normal muayene ücreti alınmaktadır.

Hangi işlemlerden ekstra ücret talep ediyorsunuz?

Gözlük-görme muayenesi,göz tansiyonu ölçümü,göz arkası değerlendirmesi, kurugöz testleri bunlar rutin göz muayenesi içinde değerlendirilerek ekstra ücretlendirilmemektedir. yalnız yapılacak herhangi bir enjeksiyon , basit cerrahi müdahale ve ameliyatlar ekstra ücretlendirilmektedir.

ROP muayenesini için hasta başı muayene hizmetiniz var mı?

Kliniğimizde ROP muayenesi yapılabilmektedir. Kliniğe getirilme imkanı olmayan hastanede yenidoğan yoğun bakımda yatan bebekler için  hasta başı Rop muayene hizmetimiz bulunmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
logo-white-footer

Aklınıza takılan her soruyu rahatlıkla sorabilceğiniz,aklınızdaki şüpheleri giderebileceğiniz,kendinizi güvende hissedebileceğiniz eminellerdesiniz!

Kliniğimiz

Copyright by BoldThemes 2016. All rights reserved.